Eesti kiirusautomudelistide edukas esinemine EM-l Saksamaal Hannoveris

UUDISED

Kommenteeri

Augustis Saksamaal toimunud Euroopa meistrivõistlustel kiirusautomudelitele saatis Eesti sportlasi erakordne edu. Lisaks 17 Euroopa riigile oli Hannoveris rajal 197 võistlejat. Eestisse toodi Rahvuste karikas ja Euroopa karikavõistluste üldvõit.

Individuaalselt võideti seitse medalit - neli hõbedat ja kolm pronksi. Tõnu Sepp sai hõbemedali võites kahes suurema kubatuuriga klassis teise koha.
Kaks pronksmedalit võitis Lembit Vaher. Hõbemedalid said Rain Teder ja Ülo Liimask. Tõnu Sepa järel sai klassis 4 pronksi Tiit Luman.
Võistkondliku edu aluseks oli kõigi 17 sportlase edukas esinemine, Esikümnesse jõudsid neist lisaks medalivõitjatele veel Ando Rohtmets (5. koht), Priit Hoyer (7.), Sven Aadla ja Andre Luman (mõlemad 9. koht). Võistkonna kapten Lembit Vaher sai lõpetamisel triumfeerida kahe karikaga.